Tule meiega koostööd tegema

Tule meiega koostööd tegema

Voodipoe tööpakkumine

Otsime oma voodipoe meeskonda avatuid, loovaid, koostöövalmis ning tulemustele orienteeritud vabakutselisi, kellel on kirg ja oskused järgnevates valdkondades:

Edasimüüjaid, kes aitaksid meil laiendada oma tooteid ja jõuda uute klientideni. Kui soovid müüa meie vooditooteid oma olemasolevas müügikanalis või müügikohas, siis palun võta meiega ühendust. Otsime partnereid, kes jagavad meie kirge kvaliteetsete ja mugavate voodite vastu ning kes suudavad pakkuda klientidele parimat teenindust ja ostukogemust.

Kliendinõustajaid, kes suudaksid pakkuda meie klientidele parimat teenindust ja nõustamist, ning kes oskaksid välja selgitada nende vajadused ja soovid.

Müügigurusid, kes suudaksid veenvalt pakkuda klientidele meie tooteid ning kellel on oskused müügi suurendamiseks ja klientide lojaalsuse tagamiseks.

Sisuturundajaid, kes suudaksid meie ettevõtet tutvustada läbi erinevate kanalite, sealhulgas sotsiaalmeedia, veebileht ja blogi.

Graafilisi disainereid, kes suudaksid välja töötada silmapaistvaid visuaalseid lahendusi, sealhulgas reklaamid, bännerid, logod ja muud turundusmaterjalid.

Sotsiaalmeedia spetsialiste, kes suudaksid haldada meie sotsiaalmeediakanaleid ja kavandada sisu, et suurendada meie bränditeadlikkust, müüki ja kliendilojaalsust.

Veebiarendajaid, kes suudaksid töötada meie veebilehe funktsioonide, disaini ja kasutajakogemusega, et tagada parim kasutajakogemus ja konversioonimäär.

Mööblikonstruktorid ja -tehnikuid, kes suudaksid välja töötada uusi ja innovaatilisi lahendusi meie toodete valmistamiseks ja kvaliteedi tagamiseks.

Kui sa näed ja tunned, et sul on meile pakkuda oma oskuseid ja loovust, siis võta meiega kindlasti ühendust! Ootame huviga sinu CV-d ja portfooliot, et saaksime hinnata sinu oskuste sobivust meie meeskonnaga liitumiseks.

Oleme tõeliselt põnevil, et leida uusi talente, kes aitaksid meie ettevõttel kasvada ja arendada oma tooteid ning teenuseid edasi.