Maksetingimused

Maksetingimused

Tasumine ettemaksuarve alusel
maksa pangaülekandega oma kodupangast.

Tasumiseks saadame teile ettemaksuarve e-posti teel. Palun tasuge see esimesel võimalusel, et me saaksime teie tellimust töödelda ja teele panna.

Ettemaksuarve andmed on järgmised:
Saaja nimi: Lumika Estonia OÜ
Saaja konto: EE252200221084024687
Makse selgituses palume viidata tellimuse numbrile.

Tellimused vormistatakse ja tarnitakse ainult peale 100% ettemakse laekumist, välja arvatud juhul, kui tasumine toimub ettevõtetele väljastatud arve alusel.

Kui tellimuse eest ei ole tasutud 7 tööpäeva jooksul, tühistatakse see automaatselt, välja arvatud juhul, kui tasumine toimub arve alusel.


Tasumine kohaletoimetamisel
maksa sularahas tellimuse kättesaamisel.

Tellimuse eest on võimalik tasuda sularahas peale seda, kui kuller on kaubaga teie juures. Palun veenduge, et teil oleks tasumiseks vajalik summa täpselt olemas, kuna kullerid ei kanna kaasas kaarditerminale.

Juhul kui tellimuse kogusumma ületab 1000 €, on meil õigus küsida kuni 50% ettemaksu enne kauba kohaletoimetamist. Sellisel juhul võtame teiega ühendust enne tellimuse lõplikku kinnitamist.

Lisaks, kui tellimus ületab 500 €, võtab meie kliendinõustaja teiega ühendust, et kinnitada tellimuse detaile ja maksetingimusi.


Tasumine 30 päeva jooksul
soorita ost ja maksa 30 päeva jooksul ilma lisatasudeta.

Mugavuse ja paindlikkuse nimel pakume ESTO Maksa hiljem teenust, mis võimaldab teil tasuda tellimuse eest 30 päeva jooksul ilma lisatasudeta. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse teile maksekinnitus taotlus. Selle digitaalse kinnitamise järel võetakse teie tellimus kiiresti töösse.

ESTO Maksa hiljem annab sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Soorita ost kohe, nautides kauba või teenuse hüvesid, ning tasu enda sobival ajal järgneva 30 päeva jooksul, ilma lisakuludeta!

Teenuse eelised on järgmised:
• Kauba kohene kättesaamine
• Maksevõimalus 30 päeva jooksul
• Ei mingeid intresse ega lisatasusid
• Maksetähtaja meeldetuletused ESTO poolt
• Maksa hiljem teenuse kasutamisel on minimaalne ostukorvi summa 60 EUR

Enne otsustamist tuletame meelde, et makseviisi kasutamine on finantsotsus, millega kaasnevad riskid ja kohustused. Palume seetõttu hoolikalt läbi mõelda laenutoodete tarbimise vajadus. Maksa hiljem teenusepakkujaks on ESTO AS ning krediidi kulukuse määr on 0% aastas järgmistel tingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.


Tasumine 3 võrdses osas

ESTO 3-osaline SLICE makseviis pakub sulle mugavust ja paindlikkust - tasu oma ostukorvi maksumus kolme võrdse maksega, ilma lisatasude ja intressideta. Peale tellimuse kinnitamist saadame teile ESTO 3 maksetaotluse. Taotluse ülevaatamise ja digitaalse kinnitamise järel alustame teie tellimuse ettevalmistamist.

Ostukorvi maksumuse jagamine kolmeks võrdseks osamakseks tagab, et kuutasu on alati ühesuurune. Kui tasute kolme kuu jooksul õigeaegselt ja täies ulatuses, ei rakendu teile mitte ühtegi lisatasu.

ESTO 3-osalist makseviisi on õigus taotleda kõigil 18-70-aastastel Eesti Vabariigi kodanikel.

Teenusepakkuja on ESTO AS, kelle kontaktandmed on järgnevad:

E-mail: info@esto.ee

Telefon: (+372) 622 52 52

ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel tingimustel: intress 0% aastas ning puuduvad tasud. Enne otsuse tegemist soovitame hoolikalt läbi lugeda kõik teenuse tingimused.

Tasumine osamaksetena

Kas te ei soovi maksta kogu summat korraga? Esto järelmaks võib olla just teile sobiv lahendus - see on kiire, mugav ning võimaldab teil koostada endale sobiva maksegraafiku, makstes osamaksete kaupa.

Pärast tellimuse kinnitamist saadab meie kliendinõustaja teile järelmaksu taotluse. Te saate valida sobiva perioodi, igakuise osamakse suuruse ning digiallkirjastada taotluse mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil. Taotluse kinnitamise järel vormistame teie tellimuse lõplikult ning asume selle ettevalmistamisega.

Esto järelmaks on kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulahendus Eestis! Selle kasutamiseks lisage tooted ostukorvi, kinnitage oma tellimus ning valige makseviisidest Esto järelmaks. Esto järelmaksu puhul teeb meie süsteem krediidiotsuse reaalajas, aidates teil ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Esto järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709). Esto järelmaksu tingimused on järgnevad:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu 0€
  • Periood kuni 5 aastat

Esto järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 14.9% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 29.85%, kuumakse suurus 46.28 eurot ning tagasimakstav kogusumma 1037.04 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.